TRÉNINKY

Ať už jste úplní začátečníci, ostřílení profesionálové nebo jste jen zvědaví, tak věříme, že u nás si vybere fakt každý!


CrossGym Training

Komplexní trénink celého těla, který staví na funkčním základu pohybu s prvky crossfitu. Vhodný pro začátečníky i pokročilé.

WOD

Trénink crossfitového charakteru. Vše kolem osy, hrazdy a těžkých vah. Nutná znalost základních crossfitových prvků. Pouze pro pokročilé.

Tabata

Tabata je intervalový kruhový trénink zaměřený na fyzickou zdatnost, dynamiku a výbušnost. Při tomto tréninku zapojíte všechny svalové partie. Trénink je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

CF Workout

Crossfitová lekce, kde můžete narazit na vzpírání, gymnastiku i základní cviky jako striktní kliky či shyby. Trénink je vhodný pro všechny kdo si chtějí vyzkoušet crossfit.

HIIT

Intervalový trénink ve vysoké intenzitě. Přispívá k rozvoji všech pohybových schopností i dovednosti jako je síla, rychlost, vytrvalost, obratnost, flexibilita. Vhodné pro všechny úrovně obtížnosti od začátečníků po pokročilé.

 

Open Gym

Trénuješ nejraději podle sebe? Nechce se ti na vedenou lekci? Potřebuješ trénovat techniku? Nebo se prostě chceš zničit po svém? Open Gym je pro tebe tou nejlepší volbou!

Vzpírání

Baví tě zvedat váhy? Chceš to vzít pořádně od podlahy? Na těchto lekcích Tě provedeme základy vzpěračských technik – Trh (Snatch), Přemístění (Clean), Přemístění s výrazem (Clean&Jerk) a mnoho dalšího!

 

Mrkni na rozvrh a vyber si hodinu!

Rozvrh hodin

 

CJ8A9563CJ8A9542CJ8A9528CJ8A9490CJ8A9580CJ8A9508CJ8A9498CJ8A9482